Impressum

Glavna urednica
Nika Crnek
nika.crnek@manager-magazine.com

Uredništvo
Urednica rubrike “Business”
Mia Musulin
mia.musulin@manager-magazine.com

Urednica rubrike “University”
Dea Derjanović
dea.derjanovic@manager-magazine.com

Urednica rubrike “Lounge”
Lucija Markić
lucija.markic@manager-magazine.com

Novinari
Katarina Belić
katarina.belic@manager-magazine.com

Patricia Bingula
patricia.bingula@manager-magazine.com

Katarina Čutura
katarina.cutura@manager-magazine.com

Patricia Jarmek
patricia.jarmek@manager-magazine.com

Lea Medica
lea.medica@manager-magazine.com

Adriana Nimac
adriana.nimac@manager-magazine.com

Kristina Paler
kristina.paler@manager-magazine.com

Mislav Petošić
mislav.petosic@manager-magazine.com

Domagoj Škender
domagoj.skender@manager-magazine.com

Anamaria Zubović
anamaria.zubovic@manager-magazine.com

Vanjski suradnik i administrator sustava
Andro Anić
andro.anic@manager-magazine.com